Адміністрація школи

Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948

Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69

Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357

Мирошниченко Яна Вікторівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 050-555-12-88

Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua

Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108

Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064


Наші досягнення - 2018/2019
Головна статті
Наші досягнення
Моніторинг досягнень
2020/2021 н.р.
2019/2020 н.р
2018/2019
2017/2018 н.р.
2016/2017 н.р.
2015/2016 н.р.

2018/2019

Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у 2018/2019 н.р.

п/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1.

Перепелюк Анастасія

11-А

історія

ІІІ

Нікіфорюк О.П.

2.

Голяр Анастасія

9-А

біологія

ІІІ

Боднарюк О.Т.

3.

Кобєрнік Вікторія

10

біологія

ІІІ

Боднарюк О.Т.

4.

Мардар Анастасія

11-Б

біологія

ІІІ

Юрковська В.М.

5.

Дробко Оксана

7-А

хімія

ІІІ

Брилякова О.В.

6.

Бровчук Аліна

9-Б

географія

ІІІ

Олянич О.М.

7.

Велущак Олександр

11-Б

економіка

ІІ

Олянич О.М.

8.

Любчинська Анастасія

11-А

зарубіжна література

ІІІ

Купріянова Т.Г.

9.

Бойчук Анатолій

8-Б

трудове навчання

ІІ

Марцісь Л.А.

10.

Боднарюк Владислав

9-Б

трудове навчання

ІІ

Марцісь Л.А.

11.

Курик Андрій

10

трудове навчання

ІІ

Марцісь Л.А.

12.

Рогожа Дмитро

11-А

трудове навчання

ІІІ

Марцісь Л.А.

Переможці  у конкурсах учнівської творчості 2018/2019 н.р.

Конкурс

Прізвище, ім'я

по батькові

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Міський турнір знавців історії рідного краю та міста (індивідуальний залік)

Команда учнів

 

ІІІ

Боднарюк О.М.

Нікіфорюк О.П.

Міський турнір знавців історії рідного краю та міста (індивідуальний залік)

Кобєрнік Вікторія

10

Кращий доповідач

Боднарюк О.М.

 

Міський етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

 

 

 

 

Карапка О.В.

Міський тур Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії іборотьби»

Костинян Євгенія

10

Нагороджена дипломом

Боднарюк О.М.

 

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Номінація «історія України та державотворення»

Овчаренко Ольга

11-А

Диплом

ІІ ступеня

Нікіорюк О.П.

 

 

 

 

 

 



 
Користувачі : 912
Зміст : 1057
Переглянути хіти змісту : 349531
На даний момент 28 гостей на сайті