Адміністрація школи

Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948

Качуровська Любов Миколаївна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 050-146-64-31 Роб. тел. 56-33-69

Приутеску Олеся Бориславівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0502934495

Мирошниченко Яна Вікторівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 050-555-12-88

Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua

Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108

Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064


Гуртки
Головна статті
Гуртки
Патріот
Стрілець
Турклуб
Роби сам
Стежками історії
Світ фізики
Чарівна флора
Вокальний гурток
Гурток волейбол
Талановиті пальчики
Основи біології

Гуртки нашої школи

 

Затверджено

Директор школи

Оробець Л.І.

 

Розклад роботи гуртків

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 37

на 2018-2019 начальний рік

 

 

п/п

Назва гуртка

ПІП керівника

Класи

День і час занять гуртка

1

Вокальний ансамбль «Рапсодія»

Верещинська А.М.

6-8

Вівторок 15.15-16.00

П’ятниця 15.15-16.00

2

Хор молодших класів

Верещинська А.М.

1-4

Понеділок 13.30-14.15(1група)

Четвер 13.30-14.15(2 група)

Четвер 14.25-15.10(зведена група)

3

Основи біології

Боднарюк О.Т.

7-10

Середа 14.15-15.00

Четвер 15.10 – 15.55

4

Талановиті пальчики

Єленюк- Василіца Н.К.

5-7

Середа 14.15-15.00

Вівторок 15.10 – 15.55

5

Логічними стежками математики

Головатюк З.С.

6-А

Понеділок 14.15 -15.00

6

Волейбол «Лідер»

Лучик М.О.

8-11

Понеділок 15.15-16.00

Середа 15.15-16.00

7

Турклуб «Пілігрим»

Кіндрат О.Р.

5-11

П’ятниця 15.15-16.45

Субота 17.00-18.30

Понеділок 15.15 -16.45

8

Літературна творчість

Панаетова О.В.

4-Б

Четвер (парні)

13.30- 14.15

9

Поезія усного слова

Лаблюк І.М.

8-Б

П’ятниця 15.15- 16.00

 

10

Природа рідного краю

Гасюк Л.І.

2-Б

Середа 13.20 – 14.00

11

Баскетбол

Лупу А.І.

8-11

Четвер 15.15- 16.00

12

Мистецтво слова

Купріянова Т.Г.

9-11

Середа 15.15 – 16.00

 

13

Патріот

Марцісь Л.А

10-11

Понеділок 15.15- 16.50

Вівторок  15.15 – 16.50

Середа 15.15 – 16.50

Четвер    15.15– 16.50

П’ятниця  15.15– 16.00

14

Історія математики

Шевчук Н.В.

9-А,9-Б

П’ятниця 14.15-15.00

15

Пішохідний туризм ЦДЮТ

Кіндрат О.Р.

5-11

П’ятниця 17.20 -19.20

Субота 12.00 – 17.00

Понеділок 16.45 – 17.20

16

Пішохідний туризм ОЦТКЕУМ

Кіндрат О.Р.

5-11

Субота 09.00-12.00

Неділя 10.00-14.00

17

Пішохідний туризм ОЦТКЕУМ

Ткачук П.Д.

5-11

П’ятниця 16.00-17.30

Субота  09.00 – 11.45

Неділя  10.00-13.00

 

18

Юні туристи – краєзнавці ОЦТКЕУМ

Коваль О.О.

5-11

П’ятниця 15.15 -16.45

Субота 17.00 – 18.30

Понеділок 15.15 – 16.45

19

« Капітошка», БТДЮ

Мак Т.В.

1-4

Вівторок 13.25 – 15.50

Середа  13.25 – 15.50

П’ятниця  13.25 -15.50

20

« Мозаїка», БТДЮ

Лахнюк А.В.

1-4

Понеділок  13.40 – 14.55

Четвер   13.00 -14.15

21

«Гаптування шовковими нитками», БТДЮ

Лахнюк А.В.

1-4

Понеділок  15.05 – 16.40

Четвер   14.25 -16.00

22

Вокальний гурток «Дивоцвіт», БТДЮ

Верещинська А.М.

1-4

Понеділок  14.45 – 16.20

Четвер   16.00 -17.35

Заступник директора з ВР                                                                   Приутеску О.Б.

 

 

 



 
Користувачі : 37
Зміст : 810
Переглянути хіти змісту : 269667
На даний момент 196 гостей на сайті