Гуртки 2021/2022 - 2018/2019 навчальний рік
Головна статті
Гуртки 2021/2022
2020/2021 навчальний рік
2019/2020 навчальний рік
Золоті стібочки
Чарівна палітра
2018/2019 навчальний рік
Патріот
Стрілець
Турклуб
Роби сам
Стежками історії
Світ фізики
Чарівна флора
Вокальний гурток
Гурток волейбол
Талановиті пальчики
Основи біології

 

Затверджено

Директор школи

Оробець Л.І.

 

Розклад роботи гуртків

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 37

на 2018-2019 начальний рік

 

 

п/п

Назва гуртка

ПІП керівника

Класи

День і час занять гуртка

1

Вокальний ансамбль «Рапсодія»

Верещинська А.М.

6-8

Вівторок 15.15-16.00

П’ятниця 15.15-16.00

2

Хор молодших класів

Верещинська А.М.

1-4

Понеділок 13.30-14.15(1група)

Четвер 13.30-14.15(2 група)

Четвер 14.25-15.10(зведена група)

3

Основи біології

Боднарюк О.Т.

7-10

Середа 14.15-15.00

Четвер 15.10 – 15.55

4

Талановиті пальчики

Єленюк- Василіца Н.К.

5-7

Середа 14.15-15.00

Вівторок 15.10 – 15.55

5

Логічними стежками математики

Головатюк З.С.

6-А

Понеділок 14.15 -15.00

6

Волейбол «Лідер»

Лучик М.О.

8-11

Понеділок 15.15-16.00

Середа 15.15-16.00

7

Турклуб «Пілігрим»

Кіндрат О.Р.

5-11

П’ятниця 15.15-16.45

Субота 17.00-18.30

Понеділок 15.15 -16.45

8

Літературна творчість

Панаетова О.В.

4-Б

Четвер (парні)

13.30- 14.15

9

Поезія усного слова

Лаблюк І.М.

8-Б

П’ятниця 15.15- 16.00

 

10

Природа рідного краю

Гасюк Л.І.

2-Б

Середа 13.20 – 14.00

11

Баскетбол

Лупу А.І.

8-11

Четвер 15.15- 16.00

12

Мистецтво слова

Купріянова Т.Г.

9-11

Середа 15.15 – 16.00

 

13

Патріот

Марцісь Л.А

10-11

Понеділок 15.15- 16.50

Вівторок  15.15 – 16.50

Середа 15.15 – 16.50

Четвер    15.15– 16.50

П’ятниця  15.15– 16.00

14

Історія математики

Шевчук Н.В.

9-А,9-Б

П’ятниця 14.15-15.00

15

Пішохідний туризм ЦДЮТ

Кіндрат О.Р.

5-11

П’ятниця 17.20 -19.20

Субота 12.00 – 17.00

Понеділок 16.45 – 17.20

16

Пішохідний туризм ОЦТКЕУМ

Кіндрат О.Р.

5-11

Субота 09.00-12.00

Неділя 10.00-14.00

17

Пішохідний туризм ОЦТКЕУМ

Ткачук П.Д.

5-11

П’ятниця 16.00-17.30

Субота  09.00 – 11.45

Неділя  10.00-13.00

 

18

Юні туристи – краєзнавці ОЦТКЕУМ

Коваль О.О.

5-11

П’ятниця 15.15 -16.45

Субота 17.00 – 18.30

Понеділок 15.15 – 16.45

19

« Капітошка», БТДЮ

Мак Т.В.

1-4

Вівторок 13.25 – 15.50

Середа  13.25 – 15.50

П’ятниця  13.25 -15.50

20

« Мозаїка», БТДЮ

Лахнюк А.В.

1-4

Понеділок  13.40 – 14.55

Четвер   13.00 -14.15

21

«Гаптування шовковими нитками», БТДЮ

Лахнюк А.В.

1-4

Понеділок  15.05 – 16.40

Четвер   14.25 -16.00

22

Вокальний гурток «Дивоцвіт», БТДЮ

Верещинська А.М.

1-4

Понеділок  14.45 – 16.20

Четвер   16.00 -17.35

Заступник директора з ВР                                                                   Приутеску О.Б.

 

 

 



 
Користувачі : 1096
Зміст : 1031
Переглянути хіти змісту : 447543
На даний момент 682 гостей на сайті