Адміністрація школи

Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948

Качуровська Любов Миколаївна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 050-146-64-31 Роб. тел. 56-33-69

Приутеску Олеся Бориславівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0502934495

Мирошниченко Яна Вікторівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 050-555-12-88

Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua

Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108

Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064


Учнівська рада 2019/2020
Головна статті
Учнівська рада 2019/2020
Домашні завдання на період з 29.01.2019 по 08.02.2019
ГРАФІК проведення державних підсумкових атестацій в 2017/2018 н.р.
Засідання учнівської ради 24 січня
Вибори до шкільного парламенту
Учнівська рада
Профорієнтація
Модельна гра Рада безпеки ООН
Структура шкільного самоврядування
Рекомендації учням у вирішенні проблем у спілкуванні з однолітками
Правила Інтернет-безпеки і Інтернет-етики для дітей та підлітків
Правила для учнів
Правила для учнів

 

 

 

Президент школи

Боднарюк Владислав



Додоток 1

наказу № 85 від 29.03.2019 р.

 

 

ГРАФІК

проведення державних підсумкових атестацій в 4 класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37

Чернівецької міської ради

2018/2019 н.р.

Дата

Клас

Предмет

Кабінет

Час проведення

16.05

4-А

Українська мова

Класна кімната

4-А класу

10.20 - 11.00

16.05

4-Б

Українська мова

Класна кімната

4-Б класу

9.25 - 10.05

22.05

4-А

Математика

Класна кімната

4-А класу

10.20 - 11.00

22.05

4-Б

Математика

Класна кімната

4-Б класу

9.25 - 10.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРАФІК

проведення державних підсумкових атестацій в 9 класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37

Чернівецької міської ради

2018/2019 н.р.

Дата

Клас

Предмет

Місце проведення

Час проведення

04.06

9-А

Українська мова

Кабінет історії

9.00

04.06

9-Б

Українська мова

Кабінет хімії і біології

9.00

07.06

9-А

Математика

Кабінет історії

9.00

07.06

9-Б

Географія

Кабінет хімії і біології

9.00

12.06

9-А

Біологія

Кабінет історії

9.00

12.06

9-Б

Математика

Кабінет хімії і біології

9.00

 

 

Заступник директора з НВР                             Л.М.Качуровська

 

 

Додаток 3

до наказу № 85 від 29.03.2019 р.

 

СКЛАД

державної атестаційної комісії в 4-х класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37

2018/2019 н.р.

4-А клас

4-Б клас

Голова комісії

Мирошниченко Я.В.

Оробець Л.І.

Вчитель

Сердулець А.В.

Панаетова О.В.

СКЛАД

державної атестаційної комісії в 9-х класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37

2018/2019 н.р.

Склад комісії

Обов`язкові предмети

Предмет за вибором

Українська мова

Математика

Біологія

9-А клас

Голова комісії

Качуровська Л.М.

Качуровська Л.М.

Оробець Л.І.

Вчитель

Ватрущак О.Ю.

Шевчук Н.В.

Боднарюк О.Т.

Вчитель

Крайнічук Л.В.

Головатюк З.С.

Юрковська В.М.

 

Склад комісії

Обов`язкові предмети

Предмет за вибором

Українська мова

Математика

Географія

9-Б клас

Голова комісії

Оробець Л.І.

Качуровська Л.М.

Оробець Л.І.

Вчитель

Бейсюк Х.Я.

Шевчук Н.В.

Олянич О.М.

Вчитель

Лаблюк І.М.

Головатюк З.С.

Кіндрат О.Р.

 

 

 

 



 
Користувачі : 67
Зміст : 848
Переглянути хіти змісту : 283882
На даний момент 24 гостей і 1 користувач на сайті