Адміністрація школи

 

  • Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948
  • Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69
  • Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357
  • Бужняк Людмила Дмитрівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 095 735 67 94
  • Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua
  • Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108
  • Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064

Адреса для листування: м.Чернівці, вул.І.Підкови, 9 58025


Наші досягнення - 2017/2018 н.р.
Головна статті
Наші досягнення
Моніторинг досягнень
2020/2021 н.р.
2019/2020 н.р
2018/2019
2017/2018 н.р.
2016/2017 н.р.
2015/2016 н.р.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у 2017/2018 н.р.

п/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1.

Голяр Анастасія

8-А

біологія

ІІІ

Боднарюк О.Т.

2.

Олійник Інна

9-А

біологія

ІІІ

Боднарюк О.Т.

3.

Мардар Анастасія

10-Б

біологія

ІІ

Юрковська В.М.

4.

Гунчак Алла

9-А

економіка

ІІІ

Олянич О.М.

5.

Шпаковський Олександр

8-А

трудове навчання

ІІІ

Марцісь Л.А.

6.

Курик Андрій

9-А

трудове навчання

ІІІ

Марцісь Л.А.

Переможці  у конкурсах учнівської творчості 2017/2018 н.р.

Конкурс

Прізвище, ім'я

по батькові

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Міська краєзнавча конференція Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

напрямок «Мандрівник Буковини»

Закордонсь-кий Андрій

6-А

переможець

Кіндрат О.Р.

VІІІ Міжнародний мовно літературний конкурс

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Любчинська Анастасія

10-А

ІІІ

Кузик Н.І.

Наші досягнення з виховної роботи за І семестр 2017-2018 н.р.

№п/п

Прізвище, ім’я учня/команди

Клас

Конкурс

Місце

Керівник

1.

Збірна команда з футболу

8-11

Турнір з футболу, присвячений Дню захисника України

ІІ

Процюк-Пріц В. І.

2.

Руленко Андрій

Яловега Іван

Якимчук Євген

11

11

11

Військово-патріотична гра «Захисник»

ІІ

Марцісь Л.А.

3.

Любчинська Анастасія

Перепелюк Анастасія

Руленко Андрій

Яловега Іван

10-А

10-А

11

11

Проект  «Енергозбереження: все починається з ідеї»

І (від журі)

Андрійчук С.С.

Олянич О.М.

4.

Сердулець Марія

5-А

Міський конкурс талановитої молоді «Чернівецькі родзинки»

ІІ

Верещинська А.М.

Козлова Т.М.

5.

Дмитрюк Анастасія

5-Б

Міська фотовиставка «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі!» присвячена Дню міста

І

Карапка О.В.

6.

Романюк Юлія Кавецька Аліна Сизоненко Ростислав

10-Б 10-А 10-А

Першість України з пішохідного туризму

 

Кіндрат О.Р.

7.

Кавецька Аліна

Семенюк Тетяна

10-А 8-А

Першість міста з пішохідного туризму

І

Кіндрат О.Р.

8.

Сизоненко Ростислав Мойсюк Степан

10-А 9-А

Першість міста з водного туризму

ІІ

Кіндрат О.Р.

9.

Закордонський Андрій

6-А

Міська конеренція «Моя Батьківщина –  Україна» (напрямок «Мандрівник Буковини»)

І

Кіндрат О.Р.

10.

Кавецька Аліна Сименюк Тетяна

10-А 8-А

Відкриті обласні змагання зі спортивного туризму «Буковинські екстремальні ігри»

ІІ

Кіндрат О.Р.

11.

Турклуб «Пілігрим»

 

С/о «Парки Буковини», першість Вінницької області з пішохідного туризму, квест «Невідомі Чернівці»

Участь

Кіндрат О.Р.

 



 
Користувачі : 912
Зміст : 1084
Переглянути хіти змісту : 354705
На даний момент 29 гостей на сайті