Адміністрація школи

 

  • Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948
  • Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69
  • Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357
  • Бужняк Людмила Дмитрівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 095 735 67 94
  • Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua
  • Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108
  • Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064

Адреса для листування: м.Чернівці, вул.І.Підкови, 9 58025


Наші досягнення - 2016/2017 н.р.
Головна статті
Наші досягнення
Моніторинг досягнень
2020/2021 н.р.
2019/2020 н.р
2018/2019
2017/2018 н.р.
2016/2017 н.р.
2015/2016 н.р.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у 2016/2017 н.р.

п/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1.

Панаетова Юлія

11

історія рідного краю

ІІІ

Боднарюк О.М.

2.

Руленко Андрій

10

економіка

ІІІ

Олянич О.М.

3.

Гунчак Алла

8-А

 

економіка

(для учнів

9 класіів)

5

Олянич О.М.

4.

Рогарь Микола

9-А

трудове навчання

І

Марцісь Л.А.

5.

Тунь Сергій Степанович

11

трудове навчання

ІІІ

Марцісь Л.А.

Обласна краєзнавча олімпіала

1.

Симинюк Тетяна

7-А

«Мій рідний край»

І

Кіндрат О.Р.

2.

Любчинська Анастасія

9-А

«Мій рідний край»

І

Кіндрат О.Р.

Міжнародна олімпіада з лінгвістики

1

Гунчак Алла

8-А

лінгвістика міська

київська

ІІ

ІІІ

Головатюк З.С.

Переможці  у конкурсах учнівської творчості 2016/2017 н.р.

Конкурс

Прізвище, ім'я

по батькові

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Міський турнір історії краю та міста

Перепелюк Анастасія,

Любчинська Ольга,

Гоняарюк Юрій,

Бензель Анна,

Панаетова Юлія

9-А

 

 

 

11

Фінальний етап ІІІ

Боднарюк О.М.

Міська учнівська конференція учнівської молоді «Минуле і сьогодення Садгори» (до 245-річчя заснування Садгори)

«Відомі люди Садгори»

 

«Дослідження історії церкви святого Спиридона»

Любчинська АнастасіяВ.,

Перепелюк Анастасія, Овчаренко Ольга

Панаетова Юлія

9-А

 

 

 

 

 

11

 

Нікіфорюк О.П.

 

 

Боднарюк О.М.

Учнівська дослідницька експедиція «Чернівці – рідне місто моє»

Величко Аліна,

Перепелюк Анастасія, Овчаренко Ольга

9-А

І

Нікіфорюк О.П.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу ( учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення»

Панаетова Юлія

11

І

Боднарюк О.М.

Міський етап обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Український вимір процесів європейської інтеграції»

Руленко Андрій

10

ІІІ

Нікіфорпюк О.П.

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднгаймося  ж, брати мої!»

Панаетова Юлія

11

ІІ

Боднарюк О.М.

Міський конкурс читців-декламаторів творів Лесі Українки

Лючинська Анастасія,

Корнило Ольга

Ансамбль «Рапсодія»

9-А

 

 

 

ІІ

Кузик Н.І.

Верещинська А.М.

Міський конкурс читців-декламаторів творів під гаслом «Рідна мова-солов’їна», присвяченому Т.Шевченку

Бойчук Герасим

8-А

І

Кузик Н.І.

 

Серія модельних ігор «Рада безпеки ООН»

Перепелюк Анастасія

Янушевьий Павло

Хапіцька Уляна

9-А

Ввійшли у фінал

Нікіфорюк О.П.

Міська конференція Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської   молоді «Моя Батьківщина – Україна»,

напрямок «Мандрівник Буковини»

 

 

Симинюк Тетяна

Процкова Марина

 

 

7-А

9-Б

 

переможець

Кіндрат О.Р.

І етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

номінація «Охорона здоров’я»

Кавуля Богдана

5-А

ІІІ

Андрійчук С.С.

X Міхнародний екологічний конкурс «Вода- джерело життя» (міський етап)

Номінація «Мультимедійна презентація»

Оповідання з діалогом«Розмова з краплею води»

Вірш«Розмова з краплею води»

 

 

 

 

Петрюк Олександра

Мартишина Надія

 

Іванов Даниїл

 

 

 

 

6-А

 

6-Б

 

 

3-Б

 

 

ІІ

ІІ

 

ІІ

 

 

Юрковська В.М.

Боднарюк О.Т.

 

Мирошниченко Я.В.

Міський конкурс дитячого малюнку «Слава українським військовим» у номінації «Листівка-оберіг воїну АТО»

Гнеп Роман

 

Симинюк Тетяна

6-А

 

7-А

ІІ

ІІІ

Брилякова О.В.

Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «Молоде поколінні з безпеки дорожнього руху» (міський етап)

Корнило Ольга

9-А

ІІ

Брилякова О.В.

Міський конкурс дитячо-юнацької творчості на протипожежну та техногенну тематику

номінація «Малюнок»

номінація «Рукоділля»

 

 

 

Корнило Ольга

 

Латковський Дмитро

 

 

 

9-А

 

7-Б

 

 

І

ІІІ

 

 

Брилякова О.В.

Марцісь Л.А.

І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш рідний дім»  агітбригада «Екологічна варта»

команда

6-Б

ІІІ

Боднарюк О.Т.

Оробець О.І.

ІІ етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони»

номінація «Відеоролик»

Аль-Фрух Софія

10

ІІ

Олянич О.М.

Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва учнівської молоді «Знай і люби свій край»

Розділ «Бісерне рукоділля»

Колесник Ірина

7-А

ІІ

Лахнюк А.А.

Розділ «Шиття»

Процкова Марина

9-Б

І

Розанцева Анна

9-Б

І

Розділ «Художня вишивка»

Бровчук Аліна

7-Б

І

Абрамчук Анастасія

7-Б

ІІІ

Панаетова Юлія

11

ІІІ

Розділ «Плетыння гачком, спицями»

Муталымова Діана

9-Б

ІІ

Лахнюк Тетяна

6-А

І

Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

розділ «Дитяча іграшка»

Ротарь Микола

9-А

ІІ

Марцісь Л.А.

розділ «Побутові прилади»

Курик Андрій

8-А

І

Марцісь Л.А.

Музичні і військово-спортивні конкурси

Обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Середенко Тетяна

6-Б

ІІ

Лаблюк І.М.

Міський етап обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня»

Номінація «Дует, тріо

Федорюк Анастасія

Бойчук Герасим

7-Б

 

8-А

ІІІ

Верещинська А.М.

ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Інтелектуально-розвивальні ыгри «Пластун»

Кавецька Аліна

Андрієць Владислав Ротарь Микола

Мєшков Даниїл

9

ІІІ

Марцісь Л.А.

Міська спартакіада школярів

волейбол

Команда юнаків і дівчат

8-11

участь

Процюк-Пріц В.І.

Забіг «Буковинська миля»

Команда

Ільчук Віталій, Крупенна Олеся

7-11

7-А

 

І

Лучик М.О.

Процюк-Пріц В.І.

Турнір шкільних команд з футболу «Кубок Садгори- 2016»

Збірна хлопців

8-11

ІІ

Лучик М.О.









 

 



 
Користувачі : 912
Зміст : 1084
Переглянути хіти змісту : 354714
На даний момент 41 гостей на сайті