Адміністрація школи

 

  • Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948
  • Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69
  • Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357
  • Бужняк Людмила Дмитрівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 095 735 67 94
  • Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua
  • Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108
  • Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064

Адреса для листування: м.Чернівці, вул.І.Підкови, 9 58025


Наші досягнення - 2015/2016 н.р.
Головна статті
Наші досягнення
Моніторинг досягнень
2020/2021 н.р.
2019/2020 н.р
2018/2019
2017/2018 н.р.
2016/2017 н.р.
2015/2016 н.р.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у 2015/2016 н.р.

п/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1.

Перепелюк Анастасія Олександрівна

8-А

історія

ІІІ

Нікіфорюк О.П.

 

2.

Любчинськк Анастасія Вікторівна

8-А

зарубіжна література

ІІІ

Купріянова Т.Г.

3.

Гавдун Дем’ян Андрійович

11-А

астрономія

ІІІ

Андрійчук С.С.

4.

Гавдун Дем’ян Андрійович

11-А

економіка

ІІІ

Олянич О.М.

5.

Царанюк Ілля Юрійович

11-Б

економіка

ІІІ

Олянич О.М.

6.

Качуровський Станіслав Тарасович

11-Б

інформаційні технології

ІІІ

Андрійчук О.Б.

7.

Тунь Сергій Степанович

10

трудове навчання

І

Марцісь Л.А.

8.

Данелюк Микола Миколайович

9-А

трудове навчання

ІІ

Марцісь Л.А.

Призери ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у 20152016 н.р.

п/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1.

Гавдун Дем’ян Андрійович

11-А

економіка

ІІІ

Олянич О.М.

2.

Тунь Сергій Степанович

10

трудове навчання

ІІ

Марцісь Л.А.

Учасникии обласної інтернет - олімпіади у 20152016 н.р.

п/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1.

Гавдун Дем’ян Андрійович

11-А

економіка

І

Олянич О.М.

2

Качуровський Станіслав Тарасович

11-Б

інформаційні технології

7

Андрійчук О.Б.

Переможці  у конкурсах учнівської творчості 2015/2016 н.р.

Конкурс

Прізвище, ім'я

по батькові

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Міський етап  Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Дробко Оксана

Вікторівна

4-А

ІІІ

Петрінець І.М.

Міська виставка-конкурс малюнків «Слава українським військовим»

номінація «Образотворче мистецтво»

Кузьменко Анастасія

4-Б

переможець

Мельничук Н.О.

Місткий етап Всеукраїнської акції школярів «Громадянин»

команда

 

І

Бодарюк О.М., Оробець О.І.

Учнівська дослідницька експедиція «Чернівці – рідне місто моє»

Перепелюк Анастасія, Овчаренко Ольга,

Любчинська Анастасія В.

8-А

І

Нікіфорюк О.П.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення»

Панаетова Юлія

10

ІІІ

Боднарюк О.М.

Міський етап обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Український вимір процесів європейської інтеграції»

Обласний етап

Панаетова Юлія

10

І

 

ІІІ

Бодарюк О.М.,

Міська конференція Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської   молоді «Моя Батьківщина – Україна»,

напрямок «Мій рідний край»

Процкова Марина, Велущак Олександр

8-Б

лауреат

Кіндрат О.Р.

Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

номінація «Тваринний світ»

Куржос Олександр

5-Б

ІІІ

Андрійчук С.С.

«Буковинські пересмішники»

Куржос Олександр

5-Б

дипломант

Ватруща Г.І.

Обласний фестиваль науки і техніки «Технофест-2016»

Тунь Сергій

10

учасник

Марцісь Л.А.

Онлайн-курс цифрової грамотності Google

Качуровський Станіслав,

Царанюк Ілля

11-Б

сертифікати

Андрійчук О.Б.

Конкурс агітбригад «Земля-наш рідний дім»

Голяр Анастасія, Ткачук Ольга, Федорюк Антоніна,

Паас Павло,

Лучик Дмитро,

Олійник Інна

6

 

 

 

 

 

7

ІІІ

Козак Л.В.

Міський фотоконкурс «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі» номінація «Портрет»

номінація «Люди нашого міста»

 

 

 

Меленко Олена

Бунько Катерина

 

 

 

2-Б

11-А

 

ІІІ

І

Оробець О.І.

Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва учнівської молоді «Знай і люби свій край»

Розділ «Вишивка стрічками»

Ілащук Анна-Марія

10

ІІІ

Семенко Х.Д.

Розділ «М’яка іграшка»

Процкова Марина

8-Б

І

Любчинська Анастасія

8-А

ІІ

Величко Аліна

8-А

ІІ

Розділ «Бісерне рукоділля»

Бровчук Аліна

6-Б

І

Мукан Анастасія

10

ІІІ

Розділ «Вишивка  хрестом, гладдю, бісером»

Бензель Анна

10

І

Панаетова Юлія

10

І

Розділ «Робота  різними техніками»

Олійник Інна

7-А

І

Степанюк Мирослава

7-А

І

Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

розділ «Пристосування/промислова техніка»

Верега Артем

10

І

Марцісь Л.А.

розділ «Побутова техніка»

Боштега Віктолрія

9-Б

ІІІ

Марцісь Л.А.

розділ «Моделі історичної серії»

Тунь Сергій

10

ІІ

Марцісь Л.А.

розділ «Сувеніри»

Звездак Євген

9-А

ІІІ

Марцісь Л.А.

Музичні і військово-спортивні конкурси

Міський конкурс «Чернівецькі родзинки»

Середенко Тетяна

5-Б

ІІІ

Верещинська А.М.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Вокальний ансамбль «Намистинки"

Ансамбль «Рапсодія»

3-4

 

 

8-11

ІІ

 

ІІ

Верещинська А.М.

Міські спортивні змагання  з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки,  присвячених 27-й річниці виводу радянських військ з Афганістану

Качуровський Олександр, Козмінка Тарас, Красій Ігор, Царанюк Ілля

11-Б

ІІІ

Марцісь Л.А.

Спортивні змагання з стрільби з пневматичної гвинтівки з нагоди святкування Дня міста та Кубка міського голови

Качуровський Олександр, Козмінка Тарас, Толкач  Настя

11-Б

10 місце серед шкіл міста

Марцісь Л.А.

Міська військово-патріотична

спортивна гра «Захисник»

Команда

10 учнів

11-Б

ІІ

Марцісь Л.А.

Неповне розбирання і складання автомата

Тодкач Анстасія

11-Б

І

Марцісь Л.А.

Неповне розбирання і складання автомата

Козмінка Тарас

11-Б

ІІ

Марцісь Л.А.

ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Команда

8+9

ІІІ

Марцісь Л.А.

ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Стрільба з пневматичної зброї

Ослонович Роман

9-А

ІІІ

Марцісь Л.А.

Міська спартакіада школярів

волейбол

Команда юнаків і дівчат

8-11

участь

Процюк-Пріц В.І.

Забіг «Буковинська миля»

Команда

Ільчук Віталій, Крупенна Олеся

7-11

7-А

 

І

Лучик М.О.

Процюк-Пріц В.І.

Турнір шкільних команд з футболу «Кубок Садгори- 2016»

Збірна хлопців

8-11

ІІ

Лучик М.О.

Масовий забіг «Біг миру»

60 учасників

Урсатий Марія,

Жученко Марія, Заліщук Іван

7-11

11-А

11-Б

7-А

 

Процюк-Пріц В.І.

Лучик М.О.

 











 
Користувачі : 1042
Зміст : 983
Переглянути хіти змісту : 382487
На даний момент 33 гостей на сайті