Адміністрація школи

 

  • Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948
  • Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69
  • Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357
  • Бужняк Людмила Дмитрівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 095 735 67 94
  • Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua
  • Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108
  • Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064

Адреса для листування: м.Чернівці, вул.І.Підкови, 9 58025



ОДА 37-й школі!!

В самісінькім серці Садгірського краю

Стоїть наша школа у власній красі.

Щоранку своїх вихованців стрічають

Всі шість дуже різних її корпусів.

Ми любим її, як найкращого друга,

За щирість колег, за щоденні труди.

Всі мами і тата, що в нашій окрузі,

Учитися діток приводять сюди.

І хай нові школи, красиві й величні,

Пишаються тим, що у них все нове.

Для нас ти найкраща, для нас ти – найближча,

Бо кожного з нас в тобі частка живе.


 

 

Адміністрація школи






Директор школи -

Оробець Любов Іванівна

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії, учитель- методист,

педагогічний стаж – 35 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класів

Бужняк Людмила Дмитрівна

вчитель початкових класів

спеціаліст І категорії

педагогічний стаж -

13 років

 

 


 

Заступник директора з

навчально-виховної роботи

Приутеску Олеся Бориславівна

вчитель математики

спеціаліст вищої категорії

педагогічний стаж - 14 років

 

 

 

 

 


 

Заступник директора з виховної роботи

Задорожна Наталя Іванівна

вчитель укрїнської мови та літератури

спеціаліст І категорії

педагогічний стаж -

10 років

 

 


Інформація Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 про мережу класів станом на 05.09.2020 р.

Інформація Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 про мережу класів станом на 05.01.2021р.

Проектна потужність закладу: 16 класів – 378 учнів

Список першокласників 2020/2021 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 29
до Ліцензійних умов

ВІДОМОСТІ
про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти

1. Загальна інформація про кадрове забезпечення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти

Педагогічні працівники

Необхідно (осіб)

Фактично (осіб)

Відсоток потреби

Педагогічні працівники, усього

у тому числі ті, що:

мають відповідну освіту

працюють у закладі освіти за сумісництвом

-

52

-

2. Інформація про якісний склад педагогічних працівників станом на 01.01.2021р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Освіта

Педагогічне звання

Категорія

Атестація

Тарифний розряд

Стаж

Навантаження

1

Оробець Л.І.

Оробець Л.І.

директор

вч. укр. мови та л- ри

вища

вища

 

учитель-методист

 

вища

2014

2016

16

14

36

1,0 ст.

8,5

2

Приутеску О.Б.

Приутеску О.Б.

Приутеску О.Б.

 

заcт. дир. з НВР

вч. математики

 

вища

вища

вища

 

 

 

 

вища

 

 

 

 

2018

16

14

 

14 р.

11 м.

1,0 ст.

8

3

Бужняк Л.Д

Бужняк Л.Д.

заст. дир. з НВР

вч.  поч. кл.

вища

вища

 

 

перша

 

 

2018

курси  2017

 

16

13

 

 

13р.

0,5 ст.

18

4

Мирошниченко Я.В.

 

вч.  поч. кл.

 

вища

 

старший учитель

 

вища

 

2017

 

 

14

20 р.

10 м.

 

23

5

Батринчук М.П.

Батринчук М. П.

практичний психолог

вч. основ здор.

 

вища

вища

 

старший учитель

вища

вища

2019

2020

 

14

14

31 р.

4 м.

0,75 ст.

14

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Освіта

Педагічне звання

Категорія

Атестація

Тарифний розряд

Стаж

Навантаження

6

Задорожна Н.І.

Задорожна Н.І.

Задорожна Н.І.

заст. дир. З ВР

педагог-організатор

вч. укр. мова та л- ри

 

 

 

вища

вища

вища

 

 

спец.

вища

 

 

2020

16

11

14

 

11р.

0,5 ст.

0,5 ст.

9

7

Басараба О.В.

вч. укр. мова та л- ри

педагог орган.

 

вища

вища

 

друга

спец.

2010

12

11

13р.

23,5

0,25

8

Ватрущак О.Ю

вч. укр .мови та  л-ри, інд.зан

 

 

кер.гурка

вища

 

 

вища

2020

 

14

 

16р.

22

9.

Лаблюк І.М.

вч. укр.мови та л-ри, інд.зан

 

вища

 

 

вища

 

2017

 

14

 

 

19р.

23

1

10.

Боднарюк О. М.

Боднарюк О. М.

вч. історії та права

вч. етики, факульт.

 

вища

вища

учитель-методист

учитель-методист

вища

 

 

2018

 

 

 

14

14

22р.

14

5

11.

Ковалюк І.П.

вч. історії та права

вч. етики, факульт

 

вища

вища

старший учитель

Спец.

 

 

 

 

 

11

11

2р.

19

2

12.

Сірман Г. С.

вч. англ. мови

вища

учитель-методист

вища

2018

14

28р.

25

13.

Гордей О.В.

вч. нім. мови

вч. англ..мови

 

вища

 

перша

спец.

2020

 

13

12

 

17р.

18

6

14.

Болтак І.С.

вч. англ. мови

вища

учитель-методист

вища

2016

14

28р.

21

15.

Чеснокова О.М.

вч. англ. мови

вища

 

перша

2013

13

16р.

13

16.

Крайнійчук Л. В.

вч. зар. л-ри

 

вища

старший учитель

вища

 

2019

14

 

33р.

22

17.

Андрійчук С. С.

Андрійчук С. С.

вч.фізики,астр.,факул.

вч.природозн.

 

 

вища

вища

учитель- методист

учитель- методист

 

 

2020

курси 2017

 

14

14

 

 

26р.

22

4

18.

Головатюк 3. С.

вч. математики

 

вища

учитель- методист

вища

2020

14

 

46р.

23

19.

Шевчук Н.В.

Шевчук Н.В.

вч. математики

вч. інформатики

 

вища

вища

 

 

 

друга

спец.

2013

12

11

11р.

16

7

20.

Солонтнко І.Ф.

вч. інформатики

 

вища

 

 

спец.

 

-

11

 

2р.

25

21.

Брилякова О. В.

Брилякова О. В.

Брилякова О. В.

Брилякова О. В.

вч. хімії

обр. мист.

вч.біології

вища

вища

вища

старший учитель

вища

вища

 

 

2018

курси 2015

14

14

11

35р.

14,5

2

6

22.

Кіндрат О. Р.

Кіндрат О. Р.

вч. географії

кер. гуртка

вища

старший учитель

вища

спец.

2019

 

14

12

 

26р.

11

7

23.

Юрковська В.М.

Юрковська В.М.

вч. біології, екології, факультатив

вч. осн. мед. зн.

 

 

вища

вища

старший учитель

старший учитель

вища

вища

2018

курси

14

14

 

51р.

15

3

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Освіта

Педагічне звання

Категорія

Атестація

Тарифний розряд

Стаж

Навантаження

24.

Дубіщак Ю.І.

вч.нім.мови

вища

старший учитель

вища

2006

курси 2017

19 р. 10м.

20

25.

Марцісь Л.А.

Марцісь Л.А.

Марцісь Л.А.

вч. труд. навч.

вч. ЗВ

кер гуртка ВПВ

вища

старший учитель

вища

вища

спец.

2017

курси 2016

 

 

14

14

10

18р.

17

3

7

26.

Семенко Х.Д.

Семенко Х.Д.

вч.обслуг праці

кер.гуртка

вища

 

друга

спец.

 

12

10

7р.

17

2

27.

Єленюк Н.К.

Єленюк Н.К.

асистент вчителя

соціальний педагог

вища

 

спец.

спец.

 

 

11

10

 

 

9р.

1,0 ст.

0,5 ст.

28.

Верещинська А.М.

Верещинська А.М.

вч. муз. мист.

кер. гуртка

 

вища

 

старший учитель

вища

спец.

2020

14

10

17р.

19

5

29.

Кудлик М.О.

Кудлик М.О.

вч фізкульт.

кер. гуртка

 

вища

 

друга

спец.

2017

12

10

 

7р.

18

2

30.

Ісопенко Л. В.

вч. поч. кл.

сер.

спец.

старший учитель

спец.

2020

11

39р.

23

31.

Панаетова О.В.

вч. поч. кл.

сер.

спец.

старший учитель

спец.

2016

11

31р.

22

32.

Бурега Г.А.

вч. поч. кл.

вища

учитель-методист

вища

2016

14

36р.

 

18

33.

Петрінець І. М.

вч. поч. кл.

вища

старший учитель

вища

2018

14

27р.

20

34.

Сердулець А.В.

вч. поч. кл.

 

вища

старший учитель

вища

2017

14

24р.

22

35.

Мельничук Н. О.

вч. поч. кл.

 

вища

старший учитель

вища

2019

14

22р.

20

36.

Гасюк Л.І.

вч. поч. кл.

вища

старший учитель

вища

2016

14

22р.

23

37.

Лучик О. Б.

вч. поч. кл.

вища

 

перша

2016

13

13р.

23

38.

Бучковська Д.В.

вч. поч. кл.

 

вища

 

 

перша

 

2018

13

 

12р.

22

39.

Вирега Ю.Г.

вч. поч. кл.

вища

 

друга

2014

12

9р.

22

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Освіта

Педагічне звання

Категорія

Атестація

Тарифний розряд

Стаж

Навантаження

40.

Ласківська Ю.О.

вихов. ГПД

 

бакал

 

 

спец.

2015

11

7 м.

1,0 ст.

41.

Межакова А.В.

вч. англ. мови в поч. кл.

бакал

 

спец.

-

11

1р. 7 м.

18

42.

Хомик Н.І.

асист. вчит.

вища

 

спец.

-

11

9 р. 11 м.

1,0 ст

43.

Бурдейна А.Р.

асист. вчит.

вища

 

спец.

 

11

-

1,0 ст.

44.

Шпетко О.І.

асист. вчит.

вища

 

спец.

 

11

11 р. 1 м.

1,0 ст.

45.

Олесь А.Ф.

Олесь А.Ф.

асист. вчит.

вч. образ. мист.

вища

вища

 

спец.

спец.

 

11

11

1р. 7 м.

1,0 ст.

4

46.

Мартин Т.М.

вч. географії,

економ. курси, осн.зд.

 

 

вища

вища

 

спец.

спец.

 

11

11

1р.

10

4

47.

Данковська С.П.

виховат.ГПД

вища

 

спец.

 

11

-

1,0 ст

48.

Катринець О.Б.

асистент вчителя

вища

 

спец.

 

11

14р.

1,0 ст

49.

Ящук О.В.

асистент вчителя

вища

 

спец.

 

11

6р.

1,0 ст

50.

Величко М.І.

асистент вчителя

вища

 

спец.

 

11

17р.

1,0 ст

51.

Качуровська Л.М.

асистент вчителя

вища

старший учитель

вища

 

12

30р.

1,0 ст

52.

Грицканюк Ю.П.

Фізична культура

вища

 

спец.

-

11

3р.

18

53.

Макуха Т. Ф.

бібліотекар

вища

 

перша

2014

11

23р.

1,0 ст.

54.

Каруценко Л.В.

медична сестра

сер.

спец

 

вища

 

9

29р.

1,0 ст.

55.

Вакансія

українознавство

 

 

 

 

 

 

4

56.

Вакансія

Основи житлово – комунального управління (курс за вибором)

 

 

 

 

 

 

1

57.

Вакансія

Чернівці та чернівчани (факультатив)

 

 

 

 

 

 

1

58.

Вакансія

Видатні постаті України (курс за вибором)

 

 

 

 

 

 

1

59.

Вакансія

Вирішую конфлікти (факультатив)

 

 

 

 

 

 

0,5

60.

Вакансія

Основи фармакології (факультатив)

 

 

 

 

 

 

1

61.

Вакансія

Прикладні фінанси (курс за вибором)

 

 

 

 

 

 

1

62.

Вакансія

гурт.робота

 

 

 

 

 

 

4

 

Особи, які працюють за сумісництвом (немає)

 

_______________________________________________________________

 

Верещинська А.М. «Вчитель року – 2009», номінація «Музичне мистецтво»,

VІ місце, ІІІ етап (м.Запоріжжя)

 

Боднарюк О.М. «Вчитель року – 2011», номінація «Етика»,

ІІІ місце, ІІІ етап (м. Кам’янець-Подільський).

 

Андрійчук О.Т. «Вчитель року – 2011», номінація «Біологія», ІІІ місце, І етап (м. Чернівці).

 

Андрійчук С.С. Вчитель року – 2012», номінація «Фізика»,  ІІ місце, І етап

( м. Чернівці )

 

Кузик Н.І. «Вчитель року – 2015» номінація «Українська мова та література», ІІІ місце, І етап

( м. Чернівці )


Нікіфорюк О.П. «Вчитель року – 2015», номінація «Правознавство» ІІІ місце, ІІ етап (м. Чернівці) ( м. Чернівці )

 

Марцісь Л.А. «Вчитель року – 2016», номінація «Захист Вітчизни» ІІ місце, І етап (м. Чернівці)


Караєва Н.Ю. «Вчитель року – 2018», номінація «Німецька мова» ІІ місце, І етап (м. Чернівці)

 

 

Семенко Х.Д. «Вчитель року – 2021», номінація «Трудове навчання» ІІ місце, І етап (м. Чернівці)

 
Користувачі : 912
Зміст : 1084
Переглянути хіти змісту : 354705
На даний момент 27 гостей на сайті