Адміністрація школи

 

  • Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948
  • Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69
  • Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357
  • Бужняк Людмила Дмитрівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 095 735 67 94
  • Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua
  • Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108
  • Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064

Адреса для листування: м.Чернівці, вул.І.Підкови, 9 58025


Самоврядування - ГРАФІК проведення державних підсумкових атестацій в 2017/2018 н.р.
Головна статті
Самоврядування
Презентація
Учнівська рада 2020/2021 н.р.
Учнівська рада 2019/2020 н.р.
Домашнє завдання на період карантину 06.03.2020-22.03.2020
президент школи
ГРАФІК проведення державних підсумкових атестацій в 2017/2018 н.р.
Засідання учнівської ради 24 січня
Вибори до шкільного парламенту
Учнівська рада
Профорієнтація
Модельна гра Рада безпеки ООН
Структура шкільного самоврядування
Рекомендації учням у вирішенні проблем у спілкуванні з однолітками
Правила Інтернет-безпеки і Інтернет-етики для дітей та підлітків
Правила для учнів
Правила для учнів

 

 

 

 

ГРАФІК

проведення державних підсумкових атестацій в 4 класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37

Чернівецької міської ради

2017/2018 н.р.

Дата

Клас

Предмет

Кабінет

Час проведення

17.05

4-А

Українська мова

Класна кімната

4-А класу

10.55 - 11.35

17.05

4-Б

Українська мова

Класна кімната

4-Б класу

9.55 - 10.35

15.05

4-А

Математика

Класна кімната

4-А класу

9.55 - 10.35

15.05

4-Б

Математика

Класна кімната

4-Б класу

10.55 - 11.35

 

СКЛАД

державної атестаційної комісії в 4-х класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37

2017/2018 н.р.

4-А клас

4-Б клас

Голова комісії

Оробець Л.І.

Оробець Л.І.

Вчитель

Бурега Г.А.

Мирошниченко Я.В..

_________________________________

ГРАФІК

проведення державних підсумкових атестацій в 9 класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37

Чернівецької міської ради

2017/2018 н.р.

Дата

Клас

Предмет

Місце проведення

Час проведення

29.05

9-А

Українська мова

Кабінет історії

9.00

29.05

9-Б

Українська мова

Кабінет хімії і біології

9.00

01.06

9-А

Математика

Кабінет історії

9.00

01.06

9-Б

Зарубіжна література

Кабінет хімії і біології

9.00

05.06

9-А

Біологія

Кабінет історії

9.00

05.06

9-Б

Математика

Кабінет хімії і біології

9.00

СКЛАД

державної атестаційної комісії в 9-х класах

Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37

2017/2018 н.р.

Склад комісії

Обов`язкові предмети

Предмет за вибором

Українська мова

Математика

Біологія

9-А клас

Голова комісії

Оробець Л.І.

Качуровська Л.М.

Оробець Л.І.

Вчитель

Кузик Н.І.

Андрійчук О.Б.

Боднарюк О.Т.

Вчитель

Ватрущак О.Ю.

Головатюк З.С.

Юрковська В.М.

Склад комісії

Обов`язкові предмети

Предмет за вибором

Українська мова

Математика

Зарубіжна література

9-Б клас


Голова комісії

Качуровська Л.М.

Качуровська Л.М.

Оробець Л.І.

Вчитель

Лаблюк І.М.

Головатюк З.С

Купріянова Т.Г.

Вчитель

Карапка О.В.

Андрійчук О.Б.

Крайнічук Л.В.

 

 



 
Користувачі : 912
Зміст : 1084
Переглянути хіти змісту : 354758
На даний момент 49 гостей на сайті