Адміністрація школи

 

  • Оробець Любов Іванівна (директор) Моб. тел. 050-677-15-81 Роб. тел. 560-948
  • Приутеску Олеся  Бориславівна (заступник директора з НВР) Моб. тел. 0502934495 Роб. тел. 56-33-69
  • Задорожна Наталія Іванівна (заступник директора з ВР)Моб. тел. 0994226357
  • Бужняк Людмила Дмитрівна (заступник директора з НВР у початковій школі) Моб. тел. 095 735 67 94
  • Електронна адреса школи cvznz-37@meta.ua
  • Вакарюк Василь Васильович (дільничний інспектор, що обслуговує мікрорайон школи) Моб.тел. 0997280108
  • Бурлака Олег Петрович (оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей) Моб.тел. 0508290064

Адреса для листування: м.Чернівці, вул.І.Підкови, 9 58025


Самоврядування - Учнівська рада
Головна статті
Самоврядування
Презентація
Учнівська рада 2020/2021 н.р.
Учнівська рада 2019/2020 н.р.
Домашнє завдання на період карантину 06.03.2020-22.03.2020
президент школи
ГРАФІК проведення державних підсумкових атестацій в 2017/2018 н.р.
Засідання учнівської ради 24 січня
Вибори до шкільного парламенту
Учнівська рада
Профорієнтація
Модельна гра Рада безпеки ООН
Структура шкільного самоврядування
Рекомендації учням у вирішенні проблем у спілкуванні з однолітками
Правила Інтернет-безпеки і Інтернет-етики для дітей та підлітків
Правила для учнів
Правила для учнів

 

Учнівська рада

«Буковинець»

2017-2018 н.р.

Президент шкільного парламенту - Овчаренко Ольга ( 10-А клас)

Віце-президент – Мардар Анастасія (10-Б клас)

 

Старости класів:

Горпинюк Віталіна – 5-А

Дмитрюк Анастасія – 5-Б

Кирстя Аріанна – 6-А

Фрунчак Тетяна – 6-Б

Танасюк Таїсія – 7-А

Гончарюк Олександр – 7-Б

Голяр Анастасія – 8-А

Ряба Анна  – 8-Б

Гунчак Алла - 9-А

Кушнір Ангеліна – 9-Б

Перепелюк Анастасія – 10-А

Мардар Анастасія – 10-Б

Гнатюк Роберто - 11

 

Міністерство культури

Любчинська Анастасія (10-А)

Федорюк Антоніна (8-Б)

Крупенна Олеся (9-А)

Романюк Юлія (10 Б)

Лисюк Діана (9-А)

Михайлюк Наталія (9-А)

Міністерство праці

Боднарюк Влад (8-Б)

Вінничук Даниїл (8-Б)

Постевка Валерій (8-Б)

Марич Володимир ( 9- Б)

Руленко Андрій (11)

Яловега Іван (11)

Міністерство спорту

Рогожа Дмитро (10-А)

Мєшков Даниїл (10-А)

Величко Аліна (10-А)

Кавецька Аліна (10-А)

Щур Орест (10-Б)

Явдощак Максим (10-Б)

Міністерство навчання

Степанюк Мирослава (9-А)

Бойчук Герасим ( 9– А)

Бровчук Аліна (8-Б)

Козмінська Анастасія (8-Б)

Костинян Євгенія (9-Б)

Бранашко Даша (8-Б)

Міністерство інформації

Голяр Анастасія (8-А)

Ткачук Ольга (8-А)

Шпаковський Олександр (8-А)

Міністерство толерантності

Харабара Тетяна (10-Б)

Богач Даніела (10-Б)

 

 



 
Користувачі : 1052
Зміст : 996
Переглянути хіти змісту : 395901
На даний момент 17 гостей на сайті