Січ
25
![](https://zosh37.com.ua/wp-content/uploads/2016/01/0000fon-shkolnaya-doska-1-s.jpg)
15 січня 2016р. у нашій школі відбулося засідання школи молодого вихователя групи продовженого дня м. Чернівців. Початкова школа радо приймала колег з інших навчальних закладів. В рамках цього засідання, крім теоретичної частини, яку проводила методист ММЦ Косован О. К. , наші вихователі ГПД Мінчуна М.О. та Лучик О.Б. разом з учнями 1-4 класів продемонстрували свої таланти на яскравому святі новорічно-різдвяного циклу та занятті гуртка «Трударик».