Великодній збір для захисників
Наша гімназія долучилася до Великоднього збору для захисників, організованого БФ «Артанія Україна» Учні з великим натхненням і щирістю взяли участь у цій добрій справі. Діти власноруч малювали малюнки для наших воїнів, вкладаючи у них тепло, підтримку та вдячність. Кожен малюнок Читати далі








