Демократична школа

Демократична школа

Результати нашої роботи в Демократичній школі

З 02 по 05 лютого 2021 року вчителі школи були активними учасниками підсумкової онлайн-конференції “Компетентнісне навчання у базовій середній школі”.Це 4 дні цікавих і насичених заходів. Протягом першого дня ознайомилися з презентацією попередніх результатів проєкту “Формування й оцінювання громадянських компетентностей у 5-9-х класах”, а також взяли участь в цікавій зустрічі “Зірки відповідають на питання “Як розвивати громадянські компетентності в школі” .

Цікава дискусія “Цифрове громадянство та громадянські компетентності в школі” відбулася 03 лютого, метою якої був обмін досвідом представників України, Грузії та Молдови.

Цього ж дня учні нашої школи презентували шкільний проєкт з розвитку громадянських компетентностей “Толерантність врятує світ”.

05 лютого відбулися підсумкові зустрічі тренерів зі школи.

Бібліотека проекту «Демократична школа»

Протягом грудня 2019 – січня 2020 року педагогічний колектив Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 37 працював над матеріалами модуля 4 «Формувальне оцінювання».

28 листопада 2019 року відбулася педагогічна рада, під час якої шкільна команда, яка побувала на тренінгу в м. Ірпіні, ділилася отриманим досвідом. Колектив активно долучився до інтерактивної вправи «Що таке формувальне оцінювання?». Кожний із колег індивідуально визначив власний досвід із даної проблеми.

Наступна зустріч була більш теоретичною. Знайомили колег з техніками формувального оцінювання та «Табличкою для нотаток».  Об’єднавшись в групи, колеги більш детально проаналізували техніки формувального оцінювання та обрали ті, які, на їх думку, є найбільш ефективними при викладанні того чи іншого предмета.