В рамках інженерного тижня, який набрав неабияких обертів у Чернівецькій гімназії №19, серед інших цікавих ідей, ми вирішили взятися за конструювання дощолову.

Як ми конструювали дощолов.
В рамках інженерного тижня, який набрав неабияких обертів у Чернівецькій гімназії №19, серед інших цікавих ідей, ми вирішили взятися за конструювання дощолову.  І у нас вийшло! Особлива вдячність Бойко Ані, учениці 9-Б класу та її брату Андрію (6-А кл.), які не лише виготовили модель дощолова, але й продемонстрували принцип його роботи на уроці географії. Якщо ви, друзі, вирішите зібрати справжній дощолов, тобі буде корисно знати, що під час інтенсивного дощу, маючи купол площею 10 метрів2 , можна зібрати за годину 25 чи більше літрів води.
Зібрана в такий спосіб вода буде досить чистою, та все ж технічною. Нею можна буде прати, поливати квіти, город, використовувати для вологого прибирання. Але для пиття її треба буде ще очистити.
Україні загрожує дефіцит прісної води. Ще декілька років тому в це неможливо було повірити, але тепер все ближче підходимо до такої сумної реальності.Тому ідею з дощоловом майте на увазі!