Cемінар-практикум вчителів основ здоров’я

«Формування у школярів стійких переконань щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей» – тема семінару-практикуму вчителів основ здоров’я шкіл нашого міста, що відбувся в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №37 18 листопада 2014 року.

Як зазначила методист ММК Теплова М.Ф., конкретним результатом навчально-виховного процесу повинен бути розвиток здоров’язбере-жувальних компетенцій учнів, усвідомлення школярами необхідності нести відповідальність за своє  життя і здоров’я.

В рамках семінару-практику проведено урок основ здоров’я у 6-А класі з теми: «Раціональне харчування – запорука здоров’я й успішності школярів» вчителем вищої категорії Батринчук М.П.. Вчителька продемонструвала роботу учнів з різними джерелами інформації, різними видами і типами

ресурсних матеріалів. Багатоваріантність форм навчальної діяльності учнів сприяла підвищенню рівня їх знань про раціональне харчування.

Година відкритих думок «Палити чи не палити?», яку підготували учні 9-А класу разом із своїм класним керівником, учителем – методистом, Боднарюк О.М. засвідчила високий рівень розуміння підлітками проблеми шкідливих звичок та необхідності віднайти їм альтернативу.

До заходів було залучено медичну сестру школи Каруценко Л.В., завідувачку амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 комунальної медичної установи центр ПМСД  «Садгора» Бойко О.М., які переконливо поспілкувалися з учнями про необхідність позитивного ставлення до здорового способу життя.

Учасники семінару, працюючи в групах, обговорили висвітлену проблему та напрацювали необхідні рекомендації щодо подальшої роботи в школах міста при викладанні основ здоров’я.

 

 

{jcomments on}