Дні європейської спадщини

21-25 вересня 2015 року  по всій Європі проходять Дні європейської спадщини. Це день, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоби розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами. Цього річ Чернівці вперше приєдналися до відзначення Днів європейської спадщини.

В рамках проведення тижня були проведені інформаційні хвилинки «Дні європейської культурної спадщини і Україна»

{jcomments on}

 

Учні школи взяли участь в інтернет-вікторині «Європейська  культурна спадщина та Україна» ng>Цього річ Чернівці вперше приєдналися до відзначення Днів європейської спадщини.

Під час  виконання завдань вікторини

Здійснили відео-мандрівку музеями Амстердама

В рамках Тижня європейської культурної спадщини учні 7 – А класу з класним керівником Кузик Н. І. та вчителем історії Боднарюк О. М. та учні 8 – А класу з класним керівником та вчителем історії Нікіфорюк О. П. побували на екскурсії в Національному університеті ім.. Ю. Федьковича, центральні корпуси якого внесено до культурної спадщини ЮНЕСКО. Цікава і змістовна розповідь екскурсовода, перебування у Мармуровій залі, Блакитній та Червоній залах залишили незабутні враження в учнів школи. А відвідини  університетської церкви – наповнили кожне маленьке серце теплом і добротою.

24 вересня  взяли участь у міському фестивалі євроклубів, де учні 8-А класу Хапіцька Уляна, Гаврилець Ангеліна, Мєшков Даниїл та Перепелюк Анастасія представляли об’єкти культурної спадщини   всесвітньої організації ЮНЕСКО в Австрії