Готуй сани влітку

Це ми до того, що ЗНО чекає  десятикласників аж за півтори року, але розпочати підготовку  до нього саме час. Це питання активно обговорювалося на батьківських зборах 10-А класу, які відбулися 26 січня.Дуже приємно, що батьки цікавляться новинами, які стосуються незалежного тестування, покладаються на нього як на вагомий фактор у боротьбі з корупцією.Стурбованість серед батьківської спільноти викликають лише часті зміни в законодавстві, що стосується ЗНО: то воно добровільне, то є обов’язкове, сертифікати минулих років то визнаються, то ні, то є право на конфіденційність – то, навпаки, результати випробувань стають загальновідомими і обговорюється всіма, кому не ліньки.

Беззаперечним залишається лише той факт, що для того щоб успішно здати ЗНО – необхідно заздалегідь ретельно готуватися.

Окрім підготовки до ЗНО,  на батьківських зборах обговорювалисьпроблеми професійного самовизначення старшокласників, адже ці питання взаємопов’язані.

Також на зустрічі з батьками були  підведені  підсумки роботи кл{jcomments on}асу  за І семестр.Присутні залишилися задоволеними  переглядом слайд-шоу, яке відображало події класного життя в І семестрі. Були вражені кількістю грамот та подяк, які отримав колектив за такий короткий проміжок часу.