Кам’янецькі скелі

Міжобласні змагання з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі»

На веснянних канікулах з 25 по 29 березня вихованці турклубу «Пілігрим» взяли участь в традиційних змаганнях з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі». Цьогоріч змагання були присвячені 71-ій річниці визволення м.Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників. Поділитися досвідом, показати своє вміння і спритність сюди прибула туристична еліта чотирьох областей України – Миколаївської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Відкриття змагань відбулося в центрі міста. Перед учасниками виступили керівники освіти та туризму Хмельницької області, відбулося покладання квітів.

А далі були змагання. Учасники змагалися на трьох дистанціях – «Особисто-командна смуга», «Крос-похід» та «Командна смуга перешкод». Незважаючи на свій юний вік та відсутність досвіду ( а більшість учасників були набагато старші, ніж наші), Чернівецькі спортсмени вибороли почесне 8 місце.

В перервах між змаганнями ми старалися збагатити себе ще й духовно, провівши екскурсію в Фортецю та по місту. Перемога над страхом на скелях та над собою, цікаві зустрічі, спілкування та нові друзі – це результат вояжу т/к «Пілігрим» на Хмельниччину.

{jcomments on}