Семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни»

01 грудня 2017 року на базі  Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 відбувся семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» загальноосвітніх шкіл м. Чернівців з теми «Організація військово-патріотичного виховання та формування практичних навичок в учнів з основ військової справи». Відкрив семінар головний спеціаліст управління освіти Цуркан Володимир Васильович

 

{jcomments on}

 

Директор школи Оробець Любов Іванівна розповіла про основні напрямки роботи з військово-патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни та про нові перспективи роботи школи. Присутні педагоги подивились відеозвіт роботи школи з військово-патріотичного виховання.

 

Вчитель Захисту Вітчизни Марцісь Леонід Антонович провів відкритий урок у 10-А класі «Розподіл часу й повсякденний порядок у підрозділах». Учні показали практично свої вміння та навички виконувати обов’язки днювального роти та осіб добового наряду.

Також проведено військово-спортивну гру  «Готуємось до військової служби» між двома командами. Леонід Антонович поділився з колегами різними видами ігор, які можна використовувати під час проведення різних військово-спортивних змагань.

 

У обговоренні під час «Вільного мікрофону» прийняли участь всі присутні, які у своїх виступах зазначили  високу майстерність вчителя Марціся Л.А. та стан підготовки учнів зі стройової підготовки. Були підведені підсумки та надані методичні рекомендації  з викладання предмета«Захист Вітчизни».