Турклуб «Пілігрим» збирає букет осінніх нагород з спортивного туризму…

Турклуб «Пілігрим» збирає букет осінніх нагород з спортивного туризму…

На осінніх канікулах активно відпочивали, розважалися та змагалися учні нашої школи. Цікавим та насиченим цей тиждень був для гуртківців т/к «Пілігрим» (Голова клубу – Кіндрат О.Р.).  Так 26 жовтня 40 учнів нашої школи взяли участь в обласних змаганнях з спортивного орієнтування «Парки Буковини».

В суботу, 2 листопада, в Чернівцях вже в тринадцяте пройшли Міжнародні змагання з спортивного туризму «Буковинські екстримальні ігри». До програми були включені етапи з пішохідного, гірського, водного, спелео та вело туризму. Змагання проводились в 3-х та 6-ти годинному форматі. Прийняло участь 17 команд.

Змагання почалися в районі міського пляжу. До спортсменів з вітальними словами звернулися представники федерації туризму, обласної держадміністрації, обласного центру туризму. Фініш змагань був в парку Шевченка, де були розташовані найцікавіші технічні етапи.

Учні нашої школи виступали в складі шести команд.

{jcomments on}

В цікавій, безкомпромісній боротьбі І місце в 3-х годинному форматі завоювала команда «Пілігрим» (т/к «Пілігрим» ) в скаладі Токарюк Ольги, Басараби Олександри, Шпаковської Світлани та Максимюк Ірини.  Другою була команда «Інка» (т/к «Пілігрим» ) в складі Сиротюк Інни, Сиротюка Олександра, Рудої Каріни і Гамаль Вікторії. Третє місце посіла команда КНТУ. Команди «Майбутнє» в складі Шори Марії, Кушнір Ангеліни, Козмінського Станіслава і Гунчак Алли та «Садагура» в складі Гавдуна Дем’яна, Процкової Марини, Романюк Юлії і Шородка Романа також успішно подолали дистанцію.

В 6-ти годинному форматі перемогу святкувала команда «Профмонтаж» (ЧПМЛ) в складі майстра виробничого навчання ліцею Марчука Андрія, учнів ліцею Березнюка Андрія, Заборонюка Романа та учениці ЗОШ №37 Пустильник Наталії. Слід зазначити, що перші троє- колишні випускники ЗОШ №37, вихованці т/к «Пілігрим». На цій дистанції другою була команда ЧНУ, третьою – ОЦТКЕУМ, за яку виступали учні нашої школи Боднар Андрій, Жученко Марія та колишній наш випускник – Петрінець Сергій.

Змагання пройшли цікаво, змістовно, захоплююче. Вони принесли море вражень, адреналіну їх учасникам. З грамотами, призами залишали ми ці змагання, щоб наступного року знову прийняти в них участь, що вже стало для нас доброю традицією.