Накази

 

У К Р А Ї Н А

Чернівецька міська рада

У П Р А В Л I Н Н Я   О С В I Т И

НАКАЗ

12.03.2020                                                                                                      №146

Про призупинення освітнього

процесу у закладах освіти

міста Чернівців

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020     №1/9-154 та розпорядження Чернівецького міського голови від 12.03.2020 № 99-р «Про призупинення освітнього процесу у освітніх закладах різних форм власності, що розташовані на території міста Чернівців»

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Призупинити діяльність закладів дошкільної освіти з 13.03.2020 по 03.04.2020 рік включно.
  2. Продовжити призупинення освітнього процесу  та обмежувальні заходи в усіх  закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Чернівців за всіма формами навчання  до 03.04.2020 року включно.
    1. Скасувати проведення масових заходів у закладах освіти.
    2. Обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, ліцензійних, атестаційних та акредитаційних експертиз до нормалізації епідемічної ситуації.
      1. Директорам закладів освіти забезпечити:

5.1.        Виконання профілактичних заходів, посилити дезінфекційний режим у приміщеннях, провести роз’яснювальну роботу серед працівників, здобувачів освіти щодо дотримання правил особистої гігієни. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом, і гострих респіраторних інфекцій (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov).

5.2.        Проведення щоденного вологого прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих речовин та оброблення приміщень бактерицидними лампами, використовувати всі види провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне) у приміщенні.

5.3.        Забезпечити роботу колективів у режимі призупинення освітнього процесу.

5.4.        Продовжити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та надавати результати моніторингу в управління освіти міської ради щоденно до 10.30.

6. Директорам закладів загальної середньої освіти:

6.1. Запровадити у закладах загальної середньої освіти он-лайн консультування учнів та елементи дистанційного навчання  на період обмеження освітнього процесу.

6.2. Забезпечити  щоденне он-лайн консультування учнів та елементи дистанційного навчання відповідно до розкладу занять на період обмеження освітнього процесу.

6.3. Внести зміни до календарно-тематичного планування з навчальних предметів.

6.4. Заборонити проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів (зокрема конкурсів фахової майстерності), виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

6.5. Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти та співробітників закладів освіти до країн з високим ступенем ризику зараження (https://cutt.ly/GtsqHoI).

6.6. Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій (крім канікулярного періоду 23.03.2020 – 29.03.2020).

6.7. Виконувати рішення тимчасової обласної протиепідемічної комісії.

7. Головним спеціалістам, відповідальним за заклади освіти згідно наказу управління освіти міської ради від 16.12.2019 р. №228-ос, здійснювати контроль за організацією он-лайн консультування учнів та елементів дистанційного навчання з базових предметів.

8. Чернівецькому міському методичному центру закладів освіти  управління освіти Чернівецької міської ради (Герасим Н.П.):

8.1. Розробити методичні рекомендації  для педагогів щодо організації он-лайн консультування учнів та застосування елементів дистанційного навчання з базових предметів та розмістити їх на сайті управління освіти міської ради.

8.2. Здійснювати моніторинг організації он-лайн консультування учнів та застосування елементів дистанційного навчання з базових предметів.

8.3. Надавати методичну підтримку педагогам у запровадженні технологій дистанційного навчання.

8.4. Висвітлювати в мас-медіа кращий досвід із застосування елементів технологій дистанційного навчання.

9. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Пукас Н.В.) забезпечити   оплату праці працівникам  закладів освіти в період призупинення діяльності до 03.04. 2020 року у розмірі, встановленому при тарифікації або виходячи з встановленого посадового окладу.

10. Наказ розмістити на сайті управління освіти Чернівецької міської ради.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти

Чернівецької міської ради                                                      С.В. Мартинюк

Ознайомлені:

Заступник  начальника,

начальник відділу загальної середньої освіти

управління освіти О.Л. Кузьміна

Заступник  начальника,

начальник відділу дошкільної освіти

управління освіти                                                                      Н.П. Вітковська

Начальник відділу бухгалтерського  обліку та

звітності, правового забезпечення

та кадрової роботи управління освіти                                   Н.В. Пукас

Завідувач міського методичного центру

центру  навчальних закладів освіти  при

управлінні освіти Чернівецької міської ради                     Н.П. Герасим

Виконавець:

Головний спеціаліст

управління освіти  міської ради                                            Л.М. Гаврилова