Посвята в юні хіміки

Посвята в юні хіміки

Хімія розкриває свої таємницi всім, хто цікавиться нею і прагне зрозуміти, що таке речовина, як і чому одні речовини перетворюються на інші. Ця наука має свої закони, логіку, мову.

27 квітня 2017 року в рамках декади природничих наук було проведено посвячення в хіміки семикласників нашої школи. Перш ніж отримати це почесне звання, їм довелося пройти ряд випробувань, з якими вони гідно впоралися.

 

 

 

 

{jcomments on}

 

Захід розпочався зі знайомства з журі та представлення команд. Ведучими цього заходу були учениці 9 класу.

В подальшому команди «Юні хіміки» та «Хімічний бум» продемонстрували знання правил техніки безпеки, пройшли через лабіринти хімічних формул і рівнянь, показали наскільки вони володіють теоретичним матеріалом.

Між конкурсами було проведено гру з вболівальниками і показано цікавий хімічний дослід.

За підсумками всіх конкурсів переможцями стала команда «Юні хіміки». Всі учасники отримали в подарунок диплом та солодкий приз. Завершився захід проголошенням клятви юного хіміка.

Людство використовує досягнення хімічної науки для покращення умов життя, збереження природи для майбутніх поколінь. Ми вже не можемо обійтися без знань, які дає ця наука. Маємо надію, що наші семикласники успішно опановуватимуть цей предмет і надалі, а такі заходи допоможуть відшукати серед них нових Менделєєвих.