Повернулися з перемогою

З 7 по 13 червня 2015 року в межах обласного наметового табору «Мандрівник Буковини» проходила обласна військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура).

Діти на змаганнях проявили свої найкращі якості – рішучість, сміливість, витримку та базові уміння з військової та фізичної підготовки. Цікавим було те, що наша команда була наймолодшою  на цих змаганнях і складалась з учнів 6-7 класів ЗОШ №37, а саме: Кушнір Ангеліна, Гунчак Алла, Шородок Роман, Кавецька Аліна, Ротарь Микола, Велущак Олександр, Бурденюк Аліна, Процкова Марина, Яловега Іван, Ослонович Роман. Наші суперники – в основному старшокласники, учні 10-11 класів.

Змагання складались з таких конкурсів:

v «Впоряд»;

v «Лава на лаву»;

v Гра «Відун»;

v «Пластун»;

v «Таборування»;

v «Ватра»;

v Конкурс звітів

В гострій, захоплюючій боротьбі наші вихованці зайняли ІІ місце в конкурсах «Впоряд» та «Таборування» і були найкращими в змаганнях «Лава на лаву», в підсумку посівши почесне загальне 4 місце.

Друга частина наметового табору – походи. Наша команда здійснила подорож під назвою «Білокриницька казка», побувавши в музеї О.Кобилянської в с.Димка, помилувавшись краєвидами смт.Глибока та відвідали церкву старообрядників в Білій Криниці.

До успіхів команду вели вчителі фізичної культури ЗОШ №37 Лучик Марина Олександрівна та Процюк-Пріц Віта Іванівна.

{jcomments on}