Повернуте чемпіонство

З 14 по 17 травня в Садгірському лісництві проходили 59 обласні змагання з пішохідного туризму. У них активну участь взяла команда м.Чернівців, укомплектована вихованцями т/к «Пілігрим». Змагання проходили на двох дистанціях – «Крос-похід» та команда «Смуга перешкод».
Цього року було введено багато цікавинок. Так, на крос-поході був масовий старт з вибором напрямку руху. Крім того,був такий захоплюючий  етап,як спуск умовно травмованого зі схилу з супроводжуючим. На цій дистанції першими були вихованці центру туризму смт.Глибока,наша команда була другою, третє місце зайняла команда Глибоцького району. Тому другий день змагань мав для нас велике значення, щоб перемогти суперників і себе, і стати чемпіонами.
Дистанція «Смуга перешкод» також була незвичною. Значні перепади рельєфу,вибір тактики,потреба у фізичній та технічній підготовленості були родзинками у цих змаганнях . Чернівецька команда проявила волю до перемоги і не залишила ніяких шансів своїм суперникам. На цій дистанції перемогу святкувала команда м.Чернівців,друге місце зайняла команда Глибоцького району, третє місце – за командою Новоселицького району. В такому ж порядку ці колективи фінішували і в загальнокомандному заліку.
Чемпіонами області пішохідного туризму стали: Пустильник Наталія, Лучик Юлія, Боднар Андрій, Жученко Марія – учні ЗОШ №37, Червенюк Іван – учень ЗОШ № 38,  Заборонюк Роман – учень Чернівецького машинобудівного ліцею, Клюсик Олег – вихованець Черівецького ЦДЮТ.
Вітаємо чемпіонів і бажаємо їм гідно представити нашу область на Чемпіонаті України, який відбудеться  в липні місяці на Закарпатті.