Табір “Пролісок”

Діти з пришкільного табору ‘’Пролісок’’ з вихователями Лучик О. Б., Бриляковою О.В., Ісопенко Л.В., Олянич О.М., Боднарюк О. Т., Бужняк Л.Д. та  медсестрою Каруценко Л.В.  відвідали  цікаві майстер-класи в Будинку творчості дітей та юнацтва.

Діти з великим задоволенням виготовляли браслети з бісеру у гуртку ‘’Калейдоскоп’’(кер. Ніжегородова Д.І.),  майстрували повітряних зміїв під керівництвом Ковальчука Л.А., співали в караоке з Іриною Мак, займалися у театральному гуртку з Мак Т.В.

Для умілих ручок найбільш до вподоби були гуртки ‘’ Веселкові барви’’, ‘’Кольорові мрії’’, ’’Весела ідейка’’, ‘’Візерунок’’. Керівники: Андрійчук Г.Ф., Ткачук К.В., Серотюк С.В., Рускова Н.Т.

Приємним бонусом для вихованців табору був самостійно виготовлений сувенір ‘’Бджілка на шпажці ’’, який допомогла виготовити  Лахнюк А.В. у гуртку ‘’Мозаїка ’’. Керівники інших гуртків також не залишили усіх 100 вихованців без подарунків. Діти залишилися щасливими та задоволеними і вже обирають  який гурток будуть відвідувати з наступного навчального року. Дякуємо колегам за організацію цікавого та змістовного дозвілля