Регіональні змагання з пішохідного туризму – Кам’янецькі скелі

З 25 по 27 березня Кам’янець-Подільський приймав учасників ювілейних регіональних змагань з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі». Їх відкриття відбулося у сквері Танкістів.

Близько ста учасників брали цьогоріч участь у змаганнях. Сюди з’їхалося 12 команд з Чернівців, Хмельницького, Миколаєва, Тернополя та Почаєва. Три команди представляли  Кам’янець-Подільський.

На згадку про «квітку на камені» молодь отримала сувенірні подарунки.

В перший день учасники обирали кращого в «Смузі перешкод», пройшовши такі етапи: спортивний підйом, навісну переправу, скельний траверс, спуск по вертикальним перилам, крутопохила переправа вниз та скельний підйом.

В другий день команди пройшли 7-ми кілометровий «Крос-похід». Цього дня долали такі етапи: переправа по мотузці з перилами, навісна переправа через річку, рух по жердинах, траверс схилу, підйом по вертикальних перилах, спуск по вертикальних перилах, індивідуальне транспортування потерпілого та орієнтування.

В третій день на дистанції «Рятувальні роботи» команди проходили такі етапи: виготовлення кокону, круто похила переправа вниз з транспортуванням потерпілого в коконі, підйом по скельній ділянці та підйом потерпілого з супроводжуючим, траверс схилу, навісна переправа через яр, спуск по схилу, спуск потерпілого з супроводжуючим та спуск по вертикальним перилам.

Кам’янець-Подільський став ще одним етапом підготовки команди «Пілігрим» до наших обласних змагань та Чемпіонату України.

{jcomments on}