Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва шкіл міста

Уроки музики, як уроки творчості, покликані зіграти чималу роль у творчому й загальному розвитку особистості. Вони не тільки озброюють дитину знаннями, уміннями й навичками в локальній сфері –  музиці, а й закладають основи особистісної схильності до музики, сприймання її, потреби в ній. Через творчість на уроках музики формується і потенційний слухач, і розвивається креативність дитини.

Саме про це йшла мова на семінарі-практикумі вчителів музичного мистецтва шкіл міста Чернівців, який відбувся 15 квітня 2015 року в Чернівецькій загальноосвітній

школі І-ІІІ ступенів № 37.

«Формування художньо-творчого уявлення на уроках музичного мистецтва» – так звучала тема семінару. В його теоретичній частині виступили вчителі музичного мистецтва гімназії № 1 Ісарук О.П. та гімназії № 7 Маланій Н.С., а також керівник

ШМВ Зубчук А.І., вчитель музичного мистецтва гімназії №3.

Практична частина семінару складалася з демонстраційного уроку у 5-Б класі «У музичному театрі: опера» та ділової гри « Відшукай музику в собі», які провела вчитель музичного мистецтва ЗОШ № 37 Верещинська Антоніна Миколаївна. В ході ділової гри Антоніна Миколаївна долучила своїх колег до власного досвіду роботи з проблеми семінару.

Учні школи продемострували свої музичні таланти на хвилинах з мистецтвом

«Із криниці духовності».

Завершився семінар підведенням підсумків методистом МНК Прокопик Г.М.  та всіма його учасниками. Методичні рекомендації спрямовані на удосконалення роботи вчителів з формування художньо-творчого уявлення на уроках музичного мистецтва, підвищення якості музичного виховання та освіти.

 

{jcomments on}

 

р