Шевченківські дні

З першими весняними  теплими промінчиками сонця приходить до нас березень, а з ним Шевченківські дні, Тиждень рідної літератури. До цих традиційних святкових днів школярі і вчителі готуються заздалегідь.

{jcomments on}

 

12.03 Розпочався Тиждень конкурсом літературних газет «Шануймо слово Кобзаря» . Найкращою газетою журі була визнана газета учнів 9-Б класу Боднар і Бойчук Ірини. А також цього дня у фойє школи бібліотекарем Макухою Т.Ф. була організована виставка книг «Життя нашого поета таке дивне».

13.03 Вчителем Кузик Н.І. з учнями 5 класів проведена літературно-музична композиція «Уклін тобі. Кобзарю!». Учні показали, що світлі роковини Великого Кобзаря спонукають нас до любові до рідної землі, свого народу, пошани до барвінкового українського слова, до відповідальності за майбутнє нашої держави.

14.03 Вчителем Ватрущак Г.І. і бібліотекарем Макухою Т. Ф. проведений конкурс на кращого читця поезій Т. Шевченка.  Декламатори показали, що вони люблять поетичне слово. Найкраще прочитала уривок з поеми «Катерина» Радченко Богдана, яка й посіла І місце, ІІ місце – Березнюк Андрій, учень 8-Б класу,  а ІІІ місце Шестобуз Ірина, учениця 8-Б класу.

 

15.03 Вчителем Ватрущак Г.І. з учнями було проведена літературно-музична вітальна «Іду з дитинства до Тараса …». Учні своїми душами і серцями доторкнулись до магії Шевченківського слова, який своїм словом врятував народ від німоти, бо кожне його слово підтримувало і підтримує волю, національне небо.

 

16.03 Вчителями Басарабою О.В. та Андрушак Т.І. проведено усний журнал «Це тихе сяйво над моєю долею» з учнями 9-11 класів. Учні вміло використовували ілюстрації, зображені на мультимедіа, а також свої акторські здібності.

Під час проведення Тижня учні ще раз мали можливість  переконатись, що Т. Шевченко – апостол нашої літератури, його неперевершені твори сіють зерна світла й добра, палахкотять незгасним полум’ям безкомпромісної любові і святої правди.