Тиждень літератури рідного краю

Відповідно до річного плану роботи школи, з метою залучення школярів до скарбниці літератури рідного краю, розширення і поглиблення знань кращого вивчення історичного минулого нашого краю,  який багатий мистецькими талантами у школі проведено Тиждень літератури  рідного краю з  1.12.2020-4.12.2020

1.12.2020 учні 5 Б класу разом з Задорожною Н.І.  уявили себе юними художниками і спробували намалювати портрети буковинських митців.

Конкурс малюнків «Письменники Буковини моїми очима»

2.12.2020 учні 7А, 8Б, 9Б, 11класів разом з Ватрущак О.Ю. продекламували віршів письменників Буковини, поринули в атмосферу, яка витала у повітрі, відчувалась енергетика письменників, які своїм прикладом вчать кожного з нас бути справжнім буковинцем. Кожен  занурився в океан слів, які вийшли з-під пера наших буковинських письменників.

3.12.2020 було проведено онлайн-урок у 6-б класі “Стежками Анниного життя”

Басараба О.В. познайомила з творчістю письменниці з Буковини Анною Дущак, доля якої надзвичайно схожа з долею Лесі Українки!

03.11. Лаблюк І.М. був проведений онлайн-урок у 6-а класі ” Сучасні письменники Буковини”

Учні на уроці ознайомились з творчістю майстрів у вигляді “інтерв’ю з автором”, декламували вірші ,переглядали відеоматеріали.