Тиждень літератури рідного краю

Щороку, в кінці листопада , в ЗОШ№37 міста Чернівці проходить Тиждень літератури рідного краю. До нього готуються і  вчителі, і діти.

28.11 цього року  Тиждень почався книжковою експозицією «Моя поетична Буковина; вона була спрямована на те, щоб прилучити учнів до поетичного слова , до духовних надбань рідного краю , познайомити з новими книгами наших митців.

В цей же день був проведений конкурс стінгазет «Письменники    рідного краю» Учні 5-11 класів  дуже відповідально поставились до цього конкурсу. Журі  визначали найкращу газету 9-Б класу . Ольга  Кобилянська «Життя і творчість»

Цікавою стала екскурсія учнів 8 класів разом із вчителькою української мови-літератури Ватрущак Г.І. в музей В.Івасюка.

Школярі мали змогу почути розповіді екскурсоводів про життя родини  Івасюків: батька і сина. Сумно і приємно було слухати  розповіді про славетного земляка доторкнувшись до його пісенних витоків, пройтися стежками життя і творчості В.Івасюка

 

 

{jcomments on}

 

Більше фотографій з екскурсії тут

30.11 Учителі Ватрущак Г.І;  Андієць В.І;  Басараба О.В;  Кузик Н.І; разом  із учнями 5-6 класів провели літературно-музичну вітальню «Рідний край в поезіях буковинських митців» Діти із захопленням та трепетним хвилюванням декламували зворушливі вірші про рідний край, про неосяжну любов до батьківської землі. Високопоетичні твори і пісні посіяли в дитячих душах величне і сокровенне.