Тиждень п’ятикласника

З 7 по 11 грудня 2015 року у школі організовано та проведено Тиждень п’ятикласника.

Перехід учнів із початкової школи до середньої справедливо вважається кризовим періодом. Упродовж одного – трьох місяців триває процес адаптації, який не завжди позитивно впливає на успіхи дитини. У цей період відбуваються зміни у психиці дитини, трансформуються усталені життєві поняття, розвивається теоретичне мислення, память .

Тому, традиційно,  щоб підтримати п’ятикласників, більше познайомитись з їхніми вподобаннями, талантами у школі стає проведення Тижня п’ятикласника.

{jcomments on}

Тиждень відкрився виставкою досягнень та незвичайних робіт п’ятикласників, зроблених власноруч. Світ захоплень дітей надзвичайно багатий і різноманітний.

Різноманітні вправи школярі розглянули під час тренінгового заняття «Спілкуватися – це здорово» з психологом школи Батринчук М.П..

Організована екскурсія «Ми пізнаємо Садгору» вчителем історії  Нікіфорюк О.П. відкрила п’ятикласникам знайомі для них місця по-новому.

Проходили випробування діти на святі «Наші п’ятикласники», підготовленому класними керівниками Лаблюк І.М., Лучик М.О. Разом з батьками приймали участь в інтелектуальних іграх, конкурсах, показали хороші знання та представили музичні номери.

Завершився тиждень Днем Дружби.

Дітей запросили на урок їх перші вчителі Сердулець А.В.,

Панаетова О.В. Спогадами з початкової школи, враженнями від трьох місяців навчання в середній школі ділилися п’ятикласники як з першою вчителькою, так і новим класним керівником.

Створена доброзичлива атмосфера під час тижня сприяла співпраці вчителів – учнів – батьків.