Тиждень українознавства!

«Із криниці духовності» – під таким гаслом пройшов у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №37 тиждень українознавства. Учні, вчителі та батьки впродовж цього часу мали змогу долучитися до витоків народної творчості, по – справжньому відчути себе українцями.
Вчителькою українознавства Ватрущак Оксаною Юрівною було проведено виховний захід в день свята Покрови «Покрова – берегиня роду» з учнями
8-9–х класів, а учні 9-11–х класів під її керівництвом представили український сучасний одяг – своєрідне «дефіле» української народної вишивки для сучасної молоді. Доречно відзначити, що окремі зразки одягу для дівчат оздоблені власними руками вчительки.
На «Святі української страви», який організувала вчителька українознавства Кузик Наталія Іванівна, з великим задоволенням учні, вчителі та батьки смакували українськими варениками та млинцями, пампушками та борщем, і ще з більшим здивуванням дізнавалися про історію виникнення та рецепти приготування тих чи інших українських страв.
А завершальним акордом тижня стало фольклорне дійство «Колиска роду – українська хата», на якому старшокласники разом з учителем українознавства Кузик Наталією Іванівною ще раз переконали всіх глядачів у неповторності українських звичаїв, традицій і обрядів.