Збір макулатури

Шановні друзі!

Повідомляємо вам, що в рамках вивчення курсу «Ділова активність» продовжується реалізація навчального бізнес-проекту «Спільними зусиллями». Ми, учні 8-го класу, учасники проекту, започатковуємо роботу книжкової лавки «Друге життя».  Тут ви за символічною ціною (1 грн) зможете придбати цікаві та корисні книги, які  були в ужитку. Не втратьте свого шансу на вигідну покупку!

Книжкова лавка діятиме в корпусі №2, починаючи з 17.02.2011, на кожній великій перерві.

З повагою учасники проекту

 

 

Шановні друзі!

 

Ми, учасники проекту «Ділова Активність», виступаємо з екологічною ініціативою «Здай макулатуру – збережи дерево». Чому ми пропонуємо долучитися вам до цієї акції:

По-перше, ви звільните свої домашні полиці, балкони, комірчини від паперового непотребу.

По-друге, якщо спільними зусиллями нам вдасться здати тонну макулатури, то ми збережемо життя  10 деревам, зекономимо 1000 кВт електроенергії, 20000 літрів води, а також іонізований кисень, що вистачить для 30 людей.

По-третє, із тонни макулатури, що ви здасте, можна буде виготовити 20000 зошитів або різноманітну гігієнічну продукцію, картон для коробок.

Таким чином, ми дамо друге життя паперу, зекономимо не лише дерева, але інші ресурси планети. Окрім того, ви допоможете реалізувати наш навчальний бізнес-проект.

Прийом макулатури буде здійснюватися у підсобному приміщенні 8-А класу, починаючи з 11.02.2011, на кожній великій перерві.

Про хід  акції інформуватимемо на нашому шкільному сайті.