День науки

Щорічно у третю субботу травня ми відзначаємо День науки– професійне свято працівників науки України. Школярі Чернівецької ЗОШ № 37 відзначили цей день низкою цікавих заходів.

{jcomments on}

 

Так, 17 травня, для учнів 10 класу, які навчаються за економічним профілем навчання,  провела цікаву зустріч-урок Ярошинська О. І., кандидат економічних наук, доцент кафедри економіко-математичного моделювання  економічного факультетету ЧНУ.

Старшокласники  вдячні вчителю економіки Олянич О.М. за організовану зустріч, адже їм  дуже сподобалось спілкування з Оленою Іванівною, яка не просто розповідала про навчальний заклад, який представляє, але й заставила їх помізкувати над цікавими життєвими задачами з фінансової математики. Це дало можливість учням ще раз переконатися у правильності вибору профілю навчання та зрозуміти, що  тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток нашої держави.

Для популяризації науки та її досягнення в День науки вчитель фізики Андрійчук С.С. та заступник директора Качуровська Л.М.  активно залучили учнів 7-11 класів до творчих зустрічей з науковцями.

Борча Мапр’яна Драгушівна, в.о. завідувач кафедри твердого тіла, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ

ім.. Ю. Федьковича,  доктор фізичних наук, кандидат фізико-технічних наук , продемонструвала досягнення свої кафедри та винходи молодих науковців.

Мартиненко Олександр Петрович , викладач коледжу ЧНУ

ім.. Ю. Федьковича, звернув увагу на важливе місце і роль науки в сучасному світі.

Юнаки та дівчата знайомились з молодими вченими нашої країни,  їх винаходами. Цікавим було те, яке значення для нашого життя  є  використання досліджень науковців.

19 травня на площі Філармонії в рамках “Дні науки. – Весна 2017” відбувся громадський науково-просвітницький захід. Однією із частин цього заходу був “Експериментаріум під відкритим небом”, учасниками були учні 9-10 класів.


 


Продовженням цього заходу була зустріч із співробітниками Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук. Дякуємо за запрошення Борчі Мар’яні Драгушівні.НАУКА   РУХАЄ   ПРОГРЕС!