Традиційні загальношкільні батьківські збори

18 травня 2017р. у нашій школі відбулися традиційні загальношкільні батьківські збори, на які були запрошені батьки наших учнів, депутати Чернівецької міської ради Бурега Ю.І., Казимирович В.В., інспектор Сектору Ювенальної Превенції  управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, капітан поліції Турецький В.В., голова батьківської організації «Надія» Коршівська І.М.

Зі звітом про роботу школи за 2016-2017 н.р. виступила директор школи Оробець Л.І. (звіт-презентація додається). Депутат Чернівецької міської ради Бурега Ю.І. розповів громаді мікрорайону про співпрацю навчального закладу та місцевої влади. Представник Національної поліції звернувся до батьків з проханням забезпечити контроль за поведінкою дітей в канікулярний період, а також закцентував особливу увагу на використання дітьми соціальних мереж. Голова батьківської організації «Надія» Коршівська І.М. познайомила присутніх зі звітом про використання добровільних батьківських внесків у навчальному році, що закінчується, подякувала всім батькам за допомогу і підтримку.

Завершилося шкільне зібрання великим концертом дитячих талантів, що був присвячений родинним цінностям та Дню матері і Дню вишиванки.

Робота школи батьками та громадою мікрорайону визнана доброю.

 

 

{jcomments on}

ї