Тиждень в школі

 

Фоторепортаж з фізико – математичного  тижня

(6-15квітня)

Проведення предметного тижня створює  великі  можливості для переконання  учнів у тому, що предмети фізико- математичного циклу можуть  бути по – справжньому  цікавими, несподіваними  і  веселими.

Тиждень   мав  за мету: дати додаткові знання з математики, фізики, інформатики  та історії  їх розвитку, показати зв’язок з   іншими науками;

охопити якомога більшу кількість учнів і надати можливість учням розкрити свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності та відчути себе талановитою особистістю; забезпечити різносторонній розвиток особистості; викликати  пізнавальний  інтерес до вивчення предметів.

Відкриті уроки та  заходи   дали  змогу проявитися не  лише фізико-математичним здібностям учнів, а  й сприяли  вихованню чесності, доброзичливості під час проведення змагань і математичних ігор, турнірів.

Слід зазначити належне естетичне оформлення та наочність тижня природничо-математичних наук. Програма тижня була насиченою і різноманітною.

6 квітня учнів школи  об’єднала   найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Учні 7-11 класів, які цікавляться фізикою, ті, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяли участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі «Левеня» з метою перевірити свої знання і інтуіцію, помірятися  силами з ровесниками з усієї України.

Фізико-математичний  тиждень розпочався з урочистої  лінійки, на

якій організаційний комітет (на базі 10 класу) оголосив  умови конкурсів:

КОНКУРС   НА  КРАЩОГО  УЧНЯ

У кінці тижня визначається учень, се­ред учнів класу, паралелі, школи,    який отримає     найбільше балів  від 7 до 12    на уроках    математики,    фізики,       інформатики.

КОНКУРС  НА КРАЩИЙ ЗОШИТ

За аналогічними правилами визначається учень, який найкраще веде зошити  з   математики,    фізики.

УМОВИ  КОНКУРСУ   «РОЗГАДАЙ  РЕБУС»  і КОНКУРСУ  КРОСВОРДІВ

Аркуші з відповідями приймає оргкомітет:  Величко Юлія  і  Бензель Анна  ( 10 клас).

До  Дня     космонавтики     проведена  інформаційні   хвилинки по всіх класах  (вч.Андрійчук С.С.)

Захід для учнів 5-х  класів   з метою знайомства з  фізикою «Корисний сніданок із фізикою  та наше  здоров’я»

Математичний турнір для учнів 7-х класів (вч. Головатюк З.С.)

Представники   математичного банку повідомили

про введення в обіг нової грошової одиниці «Вундеркіндик»!, якою будуть оцінюватись   конкурси.

Команди  7-А  і  7-Б із задоволеним змагалися у різноманітних конкурсах, демонструючи кмітливість, винахідливість, творчість, знання  математики, вміння бути єдиною командою, діяти згуртовано, ставитися з повагою до товаришів.

Інтегрований урок  в   11-Б  класі з української літератури  та фізики  «Фізика  у  ліриці     Дмитра  Павличка»

У 8-А класі   з  алгебри   проведено  нестандартний  урок – подорож  Карпатами     на тему     «Розв’язування квадратних  рівнянь» .

(вч. Головатюк З.С.)

Карпати  перлина  створена природою.

Не охопити всю красу, яка описана у віршах

Нас поманили знову ви, чудові гори променисті

Високі скелі, і потоки, води, що так шумить, гуркоче,

Немов би мовою своєю вона із горами дзюркоче.

В 11-А класі проведено відкритий урок з геометрії на тему «Об’єми  та  площі  поверхонь тіл» (вч. Качуровська Л.М.)

Учні групи об’єднуються у 2 команди:

Команда «Проектувальників» презентувала проект будинку з геометричних   фігур, а  комадна «Економістів» .розрахувала   вартість  будівлі.

До Всесвітнього Дня авіації і космонавтики  та   55 річчя  польоту   Ю.Гагаріна в космос проведено захід «Він  покликав усіх нас  у  дорогу»

Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі. Покликав усіх нас  у  дорогу.

З легкої руки видатного українця – авіаконструктора С. Корольова 12 квітня 1961 року відбувся перший у світі політ у космос Ю. Гагаріна.

19 листопада 1997 року стартував американський космічний корабель «Колумбія», у складі екіпажу якого був 46-річний Л. Каденюк – перший космонавт незалежної України. Цікаво, що під час перебування на орбіті в «Колумбії» звучали українські пісні. Члени екіпажу навіть почали вивчати українську мову, так їм сподобався спів.